Tämä sivusto käyttää evästeitä
1) sivuston käytön mahdollistamiseksi ja
2) kävijäseurannan toteuttamiseksi. Kävijäseurannan tietoja käytetään sivuston kehittämiseen ja toimivuuden ylläpitämiseksi.
3) mainonnan vaikuttavuuden arvioimiseksi ja kohdentamiseksi.
Voit lukea lisää tietosuojakäytänteistä täältä.
Oletko sinä meidän seuraava ihana brändilähettiläs?
Hei, odotatko vauvaa ja oot ihana? Fanitatko Oot niin ihanaa? Me etsitään jälleen loppuvuodeksi brändilähettiläitä eli ihania tyyppejä! Lue mitä ihana tyyppi saa ja miten voit hakea mukaan!
Meillä on ilo tehdä monenlaista yhteistyötä aivan ihanien tyyppien kanssa ja nyt on taas aika hakea meille tämän vuoden pääyhteistyökumppaneita, brändilähettiläitä eli jo tutuksi tulleita #ihanatyyppi-arvonimeä kantavia henkilöitä. Me ollaan jälleen kerran ihan superinnoissaan tästä eikä maltettaisi millään odottaa, että päästään polkaisemaan tämänkin vuoden yhteistyöt käyntiin!
Katso tarkemmat hakuohjeet alta!
Mitä #ihanatyyppi saa?
⭐ oman Oot niin ihana -vauvakirjan ja neuvolakorttikotelon
⭐ oman By Pinja -korun
⭐ valikoiman muitakin tuotteitamme kerran kuussa loppuvuoden ajan
⭐ esittelemme sinut ja blogisi/instatilisi blogissamme sekä instassamme (voit käydä kurkkimassa aiempien vuosien ihania tyyppejä blogistamme täältä ja instasta hashtagilla #ihanatyyppi)
⭐ alekoodin verkkokauppaamme sekä itsellesi että seuraajillesi
⭐ arpoa seuraajillesi lahjakortin verkkokauppaamme
⭐ ihania yllätyksiä 💕
Mitä odotamme sinulta?
🌸 odotusta tai aivan juuri saapuneen pienen vanhemmuutta
🌸 aktiivista (ja julkista) blogia ja/tai instagram-tiliä
🌸 aitoa ihastusta tuoteperhettämme kohtaan
🌸 halua sitoutua loppuvuodeksi 2021 vähintään 1-2 feedipostaukseen + 1 stoori/reels -nostoon per kuukausi
🌸 visuaalista silmää ja lupaa käyttää yhteistyöhön ottamiasi kuvia kanavissamme
🌸 uteliaisuutta
Miten haen mukaan?
P.S. Voit hakea myös salaa mailitse info@ootniinihana.fi, jos vauvauutinen on vielä julkistamatta mutta tiedät olevasi oikea tyyppi tähän hommaan.
Hakuaika alkaa NYT ja päättyy 31.5.2021!
Valitsemme ihanat tyypit kesäkuun alussa ja pistämme heti tuulemaan. Tule mukaan tekemään tästä kaikesta vieläkin ihanampaa!
Saatat ihastua näihinkin
JATKO-OSA ON TÄÄLLÄ
Melkein alusta asti on itse vauvakirjan rinnalle toivottu myös jatko-osaa. Sellaista, jota voisi täyttää taaperovuodesta, eskarista, kouluun mennessäkin. Lisäsivunippu sisälsi muuten kovin toivottuja lisäsivuja mutta Jatko-osa on nimensä mukaisesti jatko-osa. Se perustuu löyhästi ikävuosiin 1-7 ja sisältää
#IHANATYYPPI esittäytyy | Merete
Meillä on jälleen ilo tehdä yhteistyötä aivan huikeiden tyyppien kanssa. #ihanatyyppi on vuosittain valittava brändilähettiläs ja tänä vuonna heitä on ollut yhteensä kuusi. Esittelemme nyt teille heistä ensimmäisen eli Mereten.
Kuinka paljon Oot niin ihana -vauvakirjaan mahtuu?
Aina välillä meiltä kysytään paljonko yhteen Oot niin ihana -kansioon oikein mahtuu tavaraa sisään ja minkä kokoinen tämä tuote nyt siis itseasiassa onkaan.
Rauhoittumista ja rentoutumista arkeen – Joogakamujen kanssa
Lapset rakastavat yhteisiä rauhoittumishetkiä, köllöttelyä ja aikuisen kiireetöntä läsnäoloa – kun he saavat niihin mahdollisuuden! Joogakamujen lasten jooga- ja mindfulness-harjoitukset auttavat sekä lapsia että meitä aikuisia laskeutumaan lempeän läsnäolon hetkiin.