Tämä sivusto käyttää evästeitä
1) sivuston käytön mahdollistamiseksi ja
2) kävijäseurannan toteuttamiseksi. Kävijäseurannan tietoja käytetään sivuston kehittämiseen ja toimivuuden ylläpitämiseksi.
3) mainonnan vaikuttavuuden arvioimiseksi ja kohdentamiseksi.
Voit lukea lisää tietosuojakäytänteistä täältä.
OOT NIIN IHANA ON THE ROAD 2021
Joulu tulee ja niin myös ihanat joulutapahtumat ympäri Suomea. 💕😍 Tänä vuonna emme valitettavasti itse tee varsinaista road tripiä vaikka teitä kaikkia onkin ollut monena vuonna ihana tavata mutta ihanat tuotteemme matkaavat puolestamme. Löydät Oot niin ihanan tänä vuonna siis jälleenmyyjiemme lisäksi näistä paikoista:
Saatat ihastua näihinkin
#IHANATYYPPI ESITTÄYTYY | JULIA
Tämän vuoden brändilähettiläät kantavat nimeä #ihanatyyppi ja tässä on heistä ensimmäinen eli Julia.
#IHANATYYPPI ESITTÄYTYY | JENNA
Ja täältä tulee seuraava #ihanatyyppi eli Jenna.
#IHANATYYPPI ESITTÄYTYY | JENINA
Seuraava #ihanatyyppi, jonka esittelemme, on Jenina.
IHANAT VAUVAKORTIT TULOSSA
Vauvakortit eli niin sanotut virstanpylväskortit, milestones-kortit (rakkaalla lapsella on monta nimeä) ovat ehdottomasti yksi toivotuimmista tuotteista mitä meiltä on pyydetty jo monta vuotta ja nyt, NYT ne ovat vihdoin tulossa, kun sopivat valmistajat ovat löytyneet. Lue lisää!