Tämä sivusto käyttää evästeitä
1) sivuston käytön mahdollistamiseksi ja
2) kävijäseurannan toteuttamiseksi. Kävijäseurannan tietoja käytetään sivuston kehittämiseen ja toimivuuden ylläpitämiseksi.
3) mainonnan vaikuttavuuden arvioimiseksi ja kohdentamiseksi.
Voit lukea lisää tietosuojakäytänteistä täältä.
Oletko sinä meidän tämän vuoden brändilähettiläs eli #ihanatyyppi?
Hei, odotatko vauvaa ja oot ihana? Fanitatko Oot niin ihanaa? Me etsitään jälleen loppuvuodeksi brändilähettiläitä eli ihania tyyppejä! Lue mitä ihana tyyppi saa ja miten voit hakea mukaan!
Meillä on ilo tehdä monenlaista yhteistyötä aivan ihanien tyyppien kanssa ja nyt on taas aika hakea meille tämän vuoden pääyhteistyökumppaneita, brändilähettiläitä eli jo tutuksi tulleita #ihanatyyppi-arvonimeä kantavia henkilöitä. Me ollaan jälleen kerran ihan superinnoissaan tästä eikä maltettaisi millään odottaa, että päästään polkaisemaan tämänkin vuoden yhteistyöt käyntiin! Ihanat tyypit on meille joka vuoden ehdoton kohokohta, jota odotetaan innolla ja johon panostetaan yhdessä koko loppuvuosi.
Katso tarkemmat hakuohjeet alta!
Mitä #ihanatyyppi saa?
⭐ kerran kuussa valikoidun tuotepaketin loppuvuoden ajan (yht. 6 tuotepakettia)
⭐ mm. Oot niin ihana -vauvakirjan ja neuvolakorttikotelon sekä
⭐ oman By Pinja -korun
⭐ esittelemme sinut ja blogisi/instatilisi blogissamme sekä instassamme (voit käydä kurkkimassa aiempien vuosien ihania tyyppejä blogistamme täältä ja instasta hashtagilla #ihanatyyppi)
⭐ alekoodin verkkokauppaamme sekä itsellesi että seuraajillesi
⭐ arpoa seuraajillesi lahjakortin verkkokauppaamme
⭐ ihania yllätyksiä 💕
Mitä odotamme sinulta?
🌸 odotusta tai aivan juuri saapuneen pienen vanhemmuutta
🌸 aktiivista (ja julkista) blogia ja/tai instagram-tiliä
🌸 aitoa ihastusta tuoteperhettämme kohtaan
🌸 halua sitoutua loppuvuodeksi vähintään 2 feedipostaukseen + 1 stoori/reels -nostoon / kuukausi (Huom! Ihanat tyypit -kokonaisuus on meille myös aina iso rutistus, haethan mukaan vain jos voit sitoutua tähän!)
🌸 visuaalista silmää ja lupaa käyttää yhteistyöhön ottamiasi kuvia kanavissamme
🌸 uteliaisuutta
Miten haen mukaan?
P.S. Jos vauvauutinen on vielä julkistamatta mutta tiedät olevasi oikea tyyppi tähän hommaan, voit hakea myös salaa mailitse info@ootniinihana.fi.
Hakuaika alkaa NYT ja päättyy 31.5.2022!
Valitsemme ihanat tyypit kesäkuun alussa ja pistämme heti tuulemaan. Tule mukaan tekemään tästä kaikesta vieläkin ihanampaa!
Saatat ihastua näihinkin
#IHANATYYPPI ESITTÄYTYY | JENNA
Ja täältä tulee seuraava #ihanatyyppi eli Jenna.
Vinkit vauvakirjan täyttämiseen
Oot niin ihana -vauvakirjan koko idea on se, että sen täyttämiseen ei ole olemassa yhtä oikeaa tapaa. Ainoa sääntö on, että sääntöjä ei ole!
Hymynaamajulisteita ja paras kotimainen innovaatio – neuvola tulee tutuksi lähes jokaiselle odottajalle
Hymynaamajulisteet, odotustilan minikokoiset puiset penkit ja tuolit sekä valkotakkinen terveydenhoitaja tulevat suurimmalle osalle odottajista tutuksi jo odotuksen alkumetreillä. Tiesitkö, että Suomen joka kuntaan ulottuva neuvolajärjestelmä on aivan ainutlaatuinen ja saanut alkunsa jo 1920-luvulla?
#ihanatyyppi | Rosa
Viimeisimpänä mutta ei yhtään vähäisimpänä esittelyvuorossa ovat ihana Rosa ja pikkuruinen uusin hurmuri. Tämän vuoden lähettiläät ovatkin sitten tässä, olo alkaa olla jo vähän haikea yhteisen matkan lähestyessä loppuaan.