Tämä sivusto käyttää evästeitä
1) sivuston käytön mahdollistamiseksi ja
2) kävijäseurannan toteuttamiseksi. Kävijäseurannan tietoja käytetään sivuston kehittämiseen ja toimivuuden ylläpitämiseksi.
3) mainonnan vaikuttavuuden arvioimiseksi ja kohdentamiseksi.
Voit lukea lisää tietosuojakäytänteistä täältä.
Oletko sinä meidän tämän vuoden brändilähettiläs eli #ihanatyyppi?
Hei, odotatko vauvaa ja oot ihana? Fanitatko Oot niin ihanaa? Me etsitään jälleen loppuvuodeksi brändilähettiläitä eli ihania tyyppejä! Lue mitä ihana tyyppi saa ja miten voit hakea mukaan!
Meillä on ilo tehdä monenlaista yhteistyötä aivan ihanien tyyppien kanssa ja nyt on taas aika hakea meille tämän vuoden pääyhteistyökumppaneita, brändilähettiläitä eli jo tutuksi tulleita #ihanatyyppi-arvonimeä kantavia henkilöitä. Me ollaan jälleen kerran ihan superinnoissaan tästä eikä maltettaisi millään odottaa, että päästään polkaisemaan tämänkin vuoden yhteistyöt käyntiin! Ihanat tyypit on meille joka vuoden ehdoton kohokohta, jota odotetaan innolla ja johon panostetaan yhdessä koko loppuvuosi.
Katso tarkemmat hakuohjeet alta!
Mitä #ihanatyyppi saa?
⭐ kerran kuussa valikoidun tuotepaketin loppuvuoden ajan (yht. 6 tuotepakettia)
⭐ mm. Oot niin ihana -vauvakirjan ja neuvolakorttikotelon sekä
⭐ oman By Pinja -korun
⭐ esittelemme sinut ja blogisi/instatilisi blogissamme sekä instassamme (voit käydä kurkkimassa aiempien vuosien ihania tyyppejä blogistamme täältä ja instasta hashtagilla #ihanatyyppi)
⭐ alekoodin verkkokauppaamme sekä itsellesi että seuraajillesi
⭐ arpoa seuraajillesi lahjakortin verkkokauppaamme
⭐ ihania yllätyksiä 💕
Mitä odotamme sinulta?
🌸 odotusta tai aivan juuri saapuneen pienen vanhemmuutta
🌸 aktiivista (ja julkista) blogia ja/tai instagram-tiliä
🌸 aitoa ihastusta tuoteperhettämme kohtaan
🌸 halua sitoutua loppuvuodeksi vähintään 2 feedipostaukseen + 1 stoori/reels -nostoon / kuukausi (Huom! Ihanat tyypit -kokonaisuus on meille myös aina iso rutistus, haethan mukaan vain jos voit sitoutua tähän!)
🌸 visuaalista silmää ja lupaa käyttää yhteistyöhön ottamiasi kuvia kanavissamme
🌸 uteliaisuutta
Miten haen mukaan?
P.S. Jos vauvauutinen on vielä julkistamatta mutta tiedät olevasi oikea tyyppi tähän hommaan, voit hakea myös salaa mailitse info@ootniinihana.fi.
Hakuaika alkaa NYT ja päättyy 31.5.2022!
Valitsemme ihanat tyypit kesäkuun alussa ja pistämme heti tuulemaan. Tule mukaan tekemään tästä kaikesta vieläkin ihanampaa!
Saatat ihastua näihinkin
#ihanatyyppi | Jetu
Seuraavaksi esittelyvuorossa ihana Jetu, joka kertoo vanhemmuudestaan, perheestään ja siitä kuinka monta vuotta sitten jo hän päätyikään Oot niin ihanan ääreen.
ODOTUS
Odottaminen on jännittävää aikaa. Jos vauva on ensimmäinen, se on vielä jännittävämpää, koska ei oikein tiedä mitä tuleman pitää. Kurkkaa miten monella ihanalla tavalla odotusta voi vauvakirjaan tallentaa.
IHANAT TAPAHTUMAT 2019
Tänä vuonna löydät ihanat tuotteemme myös monista ympäri Suomea levittäytyneistä tapahtumista, kurkkaa alta koko lista ja pistä muistiin. Oot niin ihana -tuotteiden sekä By Pinja -korujen lisäksi kaupat ovat täynnä muitakin aivan ihania lahjaideoita!
NUKKUAKO VAIKO EIKÖ NUKKUA
Nukkuminen puhuttaa aina. Se puhuttaa silloin, kun nukutaan ja vielä enemmän silloin, kun ei nukuta. Höyhensaarilla-sivua voi myös täyttää monella tavalla.